GARMIN VÍVOSMART OPTIC - náramek BLACK (XL)

 • Výrobce: GARMIN 
   
 • Kód produktu:502025
   
 • Dostupnost:Nedostupné
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena bez DPH:3 990,00 Kč
   
 • Cena s DPH 0%:3 990,00 Kč
   
 • NOVINKA 2015!
 
 

GARMIN VÍVOSMART OPTIC   - fitness náramek s věstavěným snímačem tepu (XL)   

(s věstavěným optickým snímačem tepu)  

Novinka 2015! 

velikost XL   pro obvod zápěstí 180 - 224 mm 

Garmin vívosmart OPTIC je nejzajímavější a funkčně nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin v současnosti nabízí. Je určen pro příznivce sportu a fitness a může se stat skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají motivaci k zvýšení kondice či boji s nadváhou. Funguje i jako samostatný snímač srdečního tepu. Přehled funkcí:  

- Garmin vívosmart optic je perfektně vybavený monitorovací náramek.
- Nejdůležitější inovací je vestavěný optický snímač tepu.
- Jeho baterie vydrží až na 5 dní provozu bez nabití.
Ukazuje ušlou vzdálenost, počítá spálené kalorie a počítá vyšlá patra.
- V režimu spánku monitoruje Váš spánek i jeho fáze.
Motivuje k lepším výkonům, stanoví váš denní cíl a vyzývá vás k pohybu.
- Má velký dotykový LCD displej, jenž je dobře čitelný i za denního světla.
- Ukáže vám čas, datum a den v týdnu. Nechybí mu ani stopky a budík.
- Disponuje ANT+ např. pro přípojení outdoorové kamery VIRB (toto příslušenství není součástí balení).
- Používá Bluetooth Smart pro přenos výsledků do Vašeho telefonu.
- Je vodotěsný a tím pádem vhodný i pro plavaní.
- Vibracemi notifikuje příchozí hovory, smse-maily a události v kalendáři z vašeho mobilu.
- Je možné ovládát s ním i multimediální přehrávač.
- Pomocí Bluetooth vám pomůže vyhledat váš mobil.
 

- Vyrábí se ve 3 různých barevných provedeních: black - ve velikosti L a XL, dále v provedení blue a purple - ve velikosti L. 


Garmin vívosmart Optic má funkce jednoduchého sporttesteru. Pokud rádi intenzivně chodíte, běháte nebo se věnujete cvičení ve fitness centru, můžete s náramkem všechny podobné aktivity zaznamenat a vyhodnotit v deníku Garmin Connect. Aerobi, spinning nebo zumba i tyto aktivity patří mezi cvičení, která můžete zaznamenat tímto náramkem. Po jejich skončení můžete zhodnotit, zda dosažený srdeční tep vede k hubnutí nebo k nárůstu kondice a vytrvalosti. Vívosmart Optic má funkci stopek, které během aktivity zobrazuje společně se zdolanou vzdáleností, spálenými kaloriemi nebo srdečním tepem. Snímač srdečního tepu v náramku má jednu důležitou funkci navíc. Pokud používáte některý z GPS sporttesterů Garmin, které umí zaznamenat srdeční tep, může jim náramek vívosmart Optic tyto hodnoty bezdrátově předat. Funguje totiž jako snímač srdečního tepu s bezdrátovým ANT+ přenosem.

Náramek vívosmart Optic má minimální rozměry a pohodlně se dá nosit i k pracovnímu oblečení. Na pracovních schůzkách vám náramek ve spojení s chytrým telefonem (Android, iOS) poslouží jako diskrétní upozornění na příchozí hovory, sms zprávy, emaily a další notifikace. Při práci s počítačem nebo při sezení na místě měří vívosmart dobu bez pohybu a upozorní, pokud je čas se pohnout. Podle posledních výzkumů má dlouhé sezení a nečinnost na lidské zdraví podobně neblahý vliv, jako kouření nebo nezdravá strava. 
 Co Garmin vívosmart OPTIC umí?   

Optický snímač tepu zabudovaný v náramku   
Nejdůležitější, ale rozhodně ne jedinou inovací náramku je vestavěný optický snímač tepu. Víosmart Optic měří tep přímo na zápěstí ruky. K měření tedy nepotřebujete žádný dodatečný snímač a náramek je kdykoliv připraven k měření. Náramek je schopen měřit srdeční tep průběžněcelý den a dokonce i během spánku. Vívosmart Optic určí klidový srdeční tep a zobrazí na displeji náramku. Náramek umí současně svého majitele vibracemi upozornit na překročení nastavené hodnoty srdečního tepu. Proč je měření srdečního tepu důležité? Pokud chcete hubnout, zvýšit svoji kondici, vytrvalost nebo rychlost, je dobré absolvovat tréninky nebo pohybové aktivity na konkrétní, správné hladině srdečního tepu a vívosmart Optic je pro podobný trénink ideální a jednoduchou pomůckou.  

Velký dotykový displej  
Nový fitness náramek je vybaven velkým, dotykovým displejem, který je velmi dobře čitelný na slunci během dne a díky podsvícení i večer nebo v noci. 

Chytré notifikace - multimédia   

Zůstaňte aktivní a ve spojení s okolím. Pokaždé, když obdržíte textovou zprávu, e-mail nebo telefonát na Váš kompatibilní smartphone, náramek vívosmart bude díky Bluetooth® propojení jemně vibrovat a automaticky zobrazí příslušné informace. Přes náramek je i možné ovládat multimediální přehrávač v mobilním telefonu.  

Řekne vám, kolik je hodin a kdy je čas začít se hýbat 
Výzkumy ukazují, že dlouhá období nečinnosti, například sezení, snižují v těle produkci enzymů, které spalují tuky. Tento efekt můžete zvrátit častými krátkými procházkami. Můžete ztratit přehled o čase, ale náramek vívosmart optic si jej pamatuje. Po 1 hodině neaktivity se zobrazí výzva k pohybu. Po každých 15 minutách neaktivity se zobrazí na displeji další dílčí upozornění. Chcete-li stopky resetovat, stačí se na pár minut projít.

Nošení na ruce 24 hodin denně a 7 dní v týdnu 
Náramek vívosmart optic sleduje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu vaše pokroky a může zůstat zapnutý až 5 dní, než je třeba dobít baterii. Při použití vestavěného budíku vás náramek vívosmart upozorní jemnými vibracemi – zvukem, který nebude rušit nikoho dalšího. V době nočního odpočinku nastavte režim spánku a náramek bude monitorovat jeho kvalitu. Na stránkách služby Garmin Connect můžete následně zobrazit celkový čas strávený spánkem, včetně fází hlubokého spánku a fází REM. Náramek vívosmart má stupeň vodotěsnosti 5 ATM (50 metrů), takže jej můžete mít bez starosti na sobě i ve sprše nebo při plavání. 
 


Automatický cíl 
Zařízení automaticky vytváří denní cílový počet kroků na základě vašich předchozích úrovní aktivity. Během vašeho pohybu v průběhu dne zařízení zobrazuje, jak se blížíte ke svému cílovému počtu kroků. Jestliže se rozhodnete, že funkci automatického cíle používat nechcete, můžete si nastavit vlastní cílový počet kroků na svém účtu Garmin Connect.  

Garmin Connect 
Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.  

ANT+ příslušenství 
Použijte snímač tepu s náramkem vívosmart a můžete zaznamenávat údaje o srdečním tepu a zóně během sportovních aktivit. Oproti náramku vívofit je nyní možné připojit čidlo pro jízdní kolo a zaznamenávat ujetou vzdálenost. Vlastníky outdoorové kamery Garmin VIRB zajisté potěší možnost ovládání záznamu videa a pořizování fotografií přes dotykový displej vívosmartu.  


Obsah balení:  
- přístroj Garmin vívosmart OPTIC 
napájecí a datový klip  
manuál
 
Měření tepuANO
Způsob měření tepuVestavěný optický snímač tepu
GPSNE
VoděodolnostANO (50m - koupání, plavání)
Vyměnitelný řemínekNE
Výdrž baterie (s GPS a měř. tepu)---
Výdrž baterie (při monitoringu 24/7)Až 5 dní
Nabíjení baterieUSB kabelem
Typ baterieLi-on dobíjecí
Ukazatel vybití baterie?
Sledování fyzické aktivity 24/7ANO
Délka a kvalita spánkuANO
KrokoměrANO
VýškoměrNE, má počítadlo vyšlých pater
Měření rychlostiNE
Měření vzdálenostiUšlá vzdálenost v km
Měření kadenceNE
Spotřeba kaloriíANO
Upozornění na neaktivituANO (grafické)
Vibrační a zvukové signályANO (vibrační)
Kapacita pamětiAž 14 dní / až 7 aktivit s měřením času
Aplikace pro mobilANO (Garmin Connect)
Aplikace pro PCANO (Garmin Connect)
Bezdrátové připojeníBluetooth Smart 4.0, 2.4 GHz ANT+
Displejdotykový LCD, černobílý, 160x68
Zámek tlačítekNE
ČeštinaNE (Garmin Connect ANO)
Datum a den v týdnuANO
ČasANO
BudíkANO
StopkyANO
Oznámení z mobiluANO (hovory, sms, emaily, ...)
Váha29.6 g
GARMIN VÍVOSMART OPTIC - náramek BLACK (XL)GARMIN VÍVOSMART OPTIC black
GARMIN VÍVOSMART OPTIC - náramek BLACK (XL)GARMIN VÍVOSMART OPTIC - barevné varianty
GARMIN VÍVOSMART OPTIC - náramek BLACK (XL)GARMIN VÍVOSMART OPTIC black
GARMIN VÍVOSMART OPTIC - náramek BLACK (XL)GARMIN VÍVOSMART OPTIC - barevné varianty
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
 
Kontakt

E-mail: obchod@fitness-naramek.cz

Mobil: +420 604 80 55 80

Adresa: Komenského nám. 1045/18, 
674 01 Třebíč

Více zde
© Fitness-naramek.cz